У Туреччині відсторонили 49 суддів та прокурорів через незаконне прослуховування

Вівторок, 14 липня 2015, 16:33

Верховна рада суддів і прокурорів Туреччини у вівторок припинила повноваження 49 суддів та прокурорів через видачу ними дозволів на незаконне прослуховування.

Про це повідомляє Daily Sabah.

Як відзначається, звинувачувані давали дозволи на незаконне прослуховування телефонних розмов державних чиновників, бізнесменів і журналістів під приводом розслідування діяльності неіснуючої терористичної організації.

Як пише видання, рішення про звільнення було прийняте на підставі 69-ї статті закону про Верховну раду суддів та прокурорів, яка передбачає покарання за діяльність, що має згубний вплив на репутацію і честь своєї професії і не представляє собою злочин.

Обвинувачених чиновників пов'язують з так званим рухом опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, який проживає в США.

Влада Туреччини звинувачує рух у спробі здійснити державний переворот, політичному та військовому шпигунстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.