Боргова угода необхідна, але винна все одно Європа - опитування греків

Середа, 15 липня 2015, 11:52

72% греків вважає, що боргова угода з кредиторами була необхідною.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічним центром KAПА Research, передає Avgi.gr.

Водночас, як відзначається, 25,3% опитаних не погоджується з такою думкою. Ще 2,7% зауважили, що не мають відповіді на це питання.

Разом з тим, більшість греків продовжує звинувачувати у проблемах країни Європу.

Зокрема, у відповідь на питання "Хто винен, що нинішня угода містить болючі заходи для грецьких громадян", 48,7% відповіли, що європейські лідери, які не показали жодного розуміння проблем Греції.

Ще 44,7% відзначили, що винен грецький уряд, який  зробив помилки і втратив дорогоцінний час. 6,9% респондентів не мали думки з цього приводу.

Щодо оцінки нової угоди з кредиторами, то 24,5% вважають її позитивною, 27% - скоріше позитивною,16,1% - скоріше негативною та 31% респондентів - негативною.

Нагадаємо, на саміті ЄС, який розпочався в неділю і завершився в понеділок вранці, було узгоджено принципи програми економії в Греції.

Країни ЄС нададуть Афінам фінансову підтримку в обмін на проведення грецькою владою низки болючих реформ.

Проте МВФ вважає, що єврозона має піти на полегшення боргового тягаря Греції, інакше третя програма фінансової допомоги буде марною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контрнаступ Саакашвілі: чи зможе ув'язнений експрезидент перемогти грузинську владу

Таких масштабних опозиційних мітингів Грузія не бачила вже багато років. Грузинська опозиція має шанс на реванш та звільнення експрезидента Саакашвілі.

Арешт у прямому ефірі: куди заведе Молдову нове протистояння

Після тривалого затишшя до Кишинева знову повернулися гучні протести. Арешт генпрокурора дав можливість проросійській опозиції піти у контрнаступ.

Не тільки "відкрите небо": 12 важливих домовленостей саміту Україна-ЄС

Можна говорити про зміну ставлення до Угоди про асоціацію з боку ЄС. Щодо оновлення УА є кілька новин, і всі вони позитивні...