Клімкін визнав проблеми з окремими посольствами. Обіцяє відреагувати

Четвер, 16 липня 2015, 16:05

В МЗС визнали неефективність окремих посольств України в державах ЄС та обіцяють відреагувати.

Про це на своїй сторінці в Twitter написав глава МЗС України Павло Клімкін.

"Дякую "Європейській правді" за стрес-тест посольств в ЄС. Проблеми є. Їх системне вирішення запустили ще до публікації", - написав він у відповідь на публікацію "Дипломати та "дипломати": які посольства України ігнорують прохання бізнесу".

"Стаття - гарний стимул рухатися далі. Доручив готувати реакцію по системі МЗС. Нам всім потрібні ефективні посольства та консульства", - додав міністр.

Нагадаємо, у середу "Європейська правда" опублікувала розслідування щодо ефективності посольств України в країнах ЄС та їхньої готовності допомагати українському бізнесу.

Зокрема, у "чорному списку" українських дипмісій, які не відповіли на прохання про допомогу, опинилися посольства України в Нідерландах, Польщі, Чехії, Ірландії, Великій Британії, Греції, Словенії та Іспанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.