Фінляндія розгорне сили швидкого реагування біля кордону з РФ

Понеділок, 20 липня 2015, 09:10

Фінляндія планує розгорнути групи швидкого реагування у чотирьох військових округах, близьких до кордону з Росією.

Про це повідомляє Defense News з посиланням на військових чиновників.

Як відзначається, міністр оборони Фінляндії Юссі Нііністьо зауважив, що така необхідність викликана потребою Фінляндії у зміцненні бойової готовості, а також зростанням напруженості в регіоні через агресію РФ в Україні.

Очікується, що групи швидкого реагування включатимуть кадрових офіцерів і військових, а також представників спецпідрозділів та резервістів і призовників, які пройшли підготовку.

"Розгортання військ - це наш наріжний камінь. ВПС і флот мають потенціал швидкого реагування, і цей виклик наразі стоїть перед армією", - відзначив Нііністьо.

Водночас голова парламентського комітету оборони Фінляндії Ілкка Канерва наголосив на тому, що потрібні законодавчі зміни, щоб мати можливість набирати більше резервістів у подібні групи швидкого реагування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що військовий літак РФ порушив повітряний простір Фінляндії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.