Найбільшу загрозу поляки бачать в арабах і українцях – опитування

Інфографіка
П'ятниця, 24 липня 2015, 12:35

55% поляків вважають, що араби можуть становити загрозу для їхньої країни, 35% дотримуються такої думки про українців.

Такими є результати опитування Ipsos про ставлення до іноземців, про які пише Gazeta Wyborcza.

Так, оцінюючи загрози для країни, більшість поляків (55%) заявили, що найменше на довіру заслуговують арабські мігранти. Позитивне ставлення до них демонструють 18% опитаних.

 

Думку, що загрозу для Польщі можуть становити мігранти з України, поділяють 35% опитаних. Симпатію до українців висловили 40% поляків.

Рівень довіри до інших національностей не перевищує 21%. Водночас найбільшу симпатію поляки відчувають до мешканців Західної Європи (63%) та США і Канади (62%).

При цьому найбільшу культурну близькість поляки відчувають із західними європейцями, американцями та канадцями (62 і 48% відповідно), а також з українцями (47%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.