Збройні сили Латвії проводять військові навчання

Фото
Субота, 25 липня 2015, 17:25

Добровольча озброєна організація Земессардзе, що входить до складу Збройних сил Латвії, в суботу проводить військові навчання.

Про це повідомляє Delfi.lt.

Згідно з повідомленням міністерства оборони країни, навчання проходять на аеродромах "Лієпая" та "Юрмала", а також на мосту через річку Мемелі в Бауска.

Отримавши наказ, підрозділи Земессардзе повинні прибути у зазначене місце в повному озброєнні і у встановлений час, зайняти позиції і виконати навчальні завдання.

Військові навчання в Латвії (фото - з Twitter)

Міністерство зазначає, що в ході навчань перевіряються і закріплюються навички керівництва і координації операціями, а також виконується перевірка здатності підрозділів розгортатися для захисту конкретних об'єктів.

Між тим, мешканці країни у соціальних мережах публікують фотографії "зелених чоловічків" в Бауска, цікавлячись при цьому, що відбувається.

Збройні сили, зі свого боку,  приносять вибачення у зв'язку з заподіяними незручностями і закликають з розумінням ставитися до можливих затримок руху у зв'язку з переміщенням військової техніки в районі Лієпаї, Тукумса і Вентспілса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.