У Саркозі теж засудили поїздку депутатів до Криму. Сам він досі мовчить

Неділя, 26 липня 2015, 12:24

Фракція "Республіканці" в парламенті Франції, представники якої відвідали Крим протягом останнього  тижня, не погоджується з потребою такого візиту.

Про це повідомляють французькі ЗМІ, зокрема L'echo Republicain, що симпатизує партії "Республіканці".

Як повідомляє це видання, фракція офіційно заявила, що "не підтримує" такий візит. Водночас, жорсткого засудження не пролунало – у фракції зазначили, що "вважають за потрібне зберігати врівноважені стосунки з РФ".

Для порівняння, правляча нині у Франції Соціалістична партія виявилася значно більш жорсткою. Лідер фракції соціалістів у Національній асамблеї Бруно Лє Ру заявив, що "вважає ганебним той факт, що десять парламентарів поїхали до Криму без погодження з українською владою".

Як повідомлялося, раніше візитери до Криму заявляли, що їх поїздку підтримує лідер "Республіканців", імовірний майбутній президент Франції Ніколя Саркозі. Водночас, сам він наразі не коментував скандальну поїздку своїх однопартійців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.