Марков на засіданні суду: не повернуся в Україну, там політичні переслідування

Фото
П'ятниця, 14 серпня 2015, 14:21

Колишній народний депутат України Ігор Марков, затриманий у середу поліцією Італії, під час слухання в апеляційному суді Генуї відмовився від екстрадиції в Україну.

Про це повідомляє італійська інформаційна агенція ANSA.

Зокрема, відповідаючи на формальне запитання президента апеляційного суду Франческо Мацца Галанти, Марков заявив, що не погоджується повернутися на Батьківщину, де він є "жертвою політичних переслідувань".

За інформацією агентства, на слухання екс-депутат з в'язниці у курортному містечку Арма-ді-Таджа прибув  корткостриженим, у білих штанях та футболці у супроводі перекладача та адвоката Енріко Скопезі.

Марков прибув на засідання суду (фото - ANSA)

Водночас, адвокат Маркова має право оскаржити міру запобіжного заходу впродовж п'яти днів.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд Генуї прийняв міру запобіжного заходу щодо Ігоря Маркова - утримання під вартою.

В такому випадку має відбутися ще одне засідання суду, де запобіжний захід можуть змінити на домашній арешт.

Як відомо, колишній народний депутат Ігор Марков був затриманий в Італії в середу. Він перетнув кордон без візи та з анульованим українським диппаспортом, хоча й знав, що перебуває в міжнародному розшуку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.