В РФ думають помститися ЄС за нову шенгенську систему з відбитками пальців

Понеділок, 17 серпня 2015, 15:23

Для отримання російських віз туристів з ЄС можуть зобов’язати здавати відбитки пальців – таким чинов в РФ хочуть відповісти на аналогічну вимогу ЄС.

З такою пропозицією виступив глава Ростуризму Олег Сафонов, повідомляє РИА "Новости".

При цьому він назвав вимогу країн ЄС щодо обов’язкової здачі відбитків пальців "недружнім кроком".

"Країни Євросоюзу ввели по відношенню до російських туристів обов'язкову дактилоскопію при отриманні віз. У відповідь на цей явно недружній крок також планується ввести подібну систему", — сказав Сафонов.

При цьому, за його словами, ці дії призведуть до миттєвого падіння туристичного потоку. Глава Ростуризму пояснив це переважно літнім віком іноземних туристів, яким буде складніше отримати російську візу.

Нагадаємо, система ВІС (візова інформаційна система), елементом якої є вимога надання відбитків пальців, запрацювала в Україні та інших країнах Східного партнерства з 23 червня цього року. При цьому в ЄС наголошували, що запровадження цієї системи є всесвітнім процессом.

При цьому до кінця листопада 2015 року до системи ВІС буде приєнано всі консульства країн шенгену у всьому світі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.