В Румунії "дочку" "ЛУКОЙЛа" підозрюють у порушенні санкцій ЄС

Середа, 5 серпня 2015, 13:39

Прокуратура Румунії підозрює дочірню компанію "ЛУКОЙЛа" - Petrotel Lukoil у проведенні торгових операцій з офшорними компаніями, контрольованими людьми, що потрапили в санкційні списки Євросоюзу.

Про це повідомляє румунське видання Economica з посиланням на висновок прокуратури.

До таких висновків прокурори прийшли після аналізу фінансової документації дочірньої структури в період з 2003 по 2014 рік.

 "Petrotel Lukoil проводила торгові операції з підприємствами, зареєстрованими в офшорних юрисдикціях і контрольованих особами, на яких поширюється санкційний режим ЄС" - йдеться у висновку прокуратури.

Прокурори припустили, що кошти, отримані від цих операцій змішувалися з незаконними коштами і передавалися у більшість відділень Petrotel Lukoil.

За даними видання, компанія також проводила розрахунки через банки, які належать особам з санкційних списків.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура Румунії пред'явила дочірній компанії "ЛУКОЙЛ" - Petrotel Lukoil звинувачення у відмиванні коштів. Румунія оцінює свої збитки від незаконної діяльності компанії  в майже 1,8  млрд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.