Польща проведе донорську конференцію для протидії роспропаганді

Четвер, 10 вересня 2015, 10:35

Представники 35 держав 10 вересня візьмуть участь у конференції, на якій обговорюватимуться шляхи протидії російській пропаганді.

Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.

Захід відбудеться за координації міністерств закордонних справ Польщі та Нідерландів.

На конференції будуть присутні міністри, заступники міністрів та представники європейських держав, США та Канади.

Відомо, що не йтиметься про створення російськомовного каналу, а боротьба проти російської пропаганди обмежиться  підтримкою вже існуючих незалежних каналів і порталів.

Польща виділить на проект мільйон євро. Нідерланди – півтора мільйона євро. Решта країн мають вирішити, скільки коштів вони готові вкласти в цей проект. Для порівняння: головний рупор Кремля Russia Today має в своєму розпорядженні кілька сотень мільйонів євро.

Серед каналів, які можуть знайти підтримку в рамках проекту видання наводить російський канал "Дождь" і білоруський "Белсат".

Як зазначається, зустрічі в рамках конференції будуть закриті для ЗМІ.

Про плани Польщі та Нідерландів з протидії російські пропаганді стало відомо наприкінці липня. Тоді йшлося про створення російськомовного каналу.

Однак спираючись на дослідження Європейського фонду з питань демократії міністерства закордонних справ країн дійшли висноку, що ефективніше буде підтримувати вже існуючі ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: