Угорщина більше не є безпечною країною для біженців – рішення суду

Понеділок, 14 вересня 2015, 18:39

Адміністративний суд Австрії дійшов висновку, що Угорщина більше не є безпечною для біженців країною.

Про це повідомляє видання Heute.at.

"Ситуація в Угорщині істотно змінилася з жовтня 2014 року, коли збільшився наплив по шукачів притулку. Ця обставина у поєднанні з критикою життєвих умов для шукачів притулку  веде до висновку, що Угорщини, яка є безпечною для біженців, більше не існує", - йдеться у рішенні суду.

Підставою для прийняття такого рішення став конкретний випадок шукачки притулку з Афганістану, яка оскаржувала депортацію своїх дітей до Угорщини, як країни, яка згідно з Дублінськими регуляція ми є безпечною країною і може приймати біженців.

Австрійський суд у своєму рішенні зазначив, що у випадку Угорщини йдеться про порушення Європейської конвенції з прав людини, яка забороняє нелюдське ставлення, що принижує людську гідність.

Таким чином рішення суду може використовуватись особами, яких мають депортувати з Австрії до Угорщини.

Раніще Угорщину критикували за політику щодо біженці. В мережі, зокрема, оприлюднювали відео, як угорська поліція кидає в натовп біженців їжею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.