Червоні труси над Празьким Градом виявилися відповіддю на візит Земана в Китай

Неділя, 20 вересня 2015, 14:01

Заміна президентського штандарта в Празі на величезні червоні труси є політичною акцією і відповіддю на візит президента Чехії Мілоша Земана в Китай. 

Про це йдеться в заяві арт-група Ztohoven, члени якої і провели перформенс.

В арт-групі відзначають, що таким чином вони хотіли показати, що критично ставиться до нинішнього президента Мілошу Земану, а червоні труси є найкращим прапором для "людини, який нічого не соромиться".

Згадки Китаю пояснюються недавнім візитом Мілоша Земана в Пекін, де він публічно хвалив китайське керівництво.

У Ztohoven заявляють, що вибрали саме червоні труси для президентського флагштока, оскільки вони того ж кольору, що і прапор Китаю.

 

Нагадаємо, 19 вересня хулігани проникли на охоронювану территорю Празького граду, замінивши на флагштоку президенский штандарт величезними трусами червоного кольору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.