Ситуація в Україні важлива для глобальної безпеки - Меркель

Понеділок, 28 вересня 2015, 08:12

Ситуація в Україні має важливе значення для глобальної безпеки. У цьому контексті слід чітко розрізняти безпекову ситуацію в Україні та в Сирії.

Про це сказала канцлер Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі з президентом Петром Порошенко у рамках роботи 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, повідомляє сайт глави української держави.

"Петро Порошенко та Ангела Меркель вчергове погодилися, що проведення псевдовиборів на окупованих територіях підриває Мінський процес", - йдеться у повідомленні.

Окремо було обговорено стан підготовки до започаткування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом з 1 січня 2016 року, а також перспективи запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України.

Співрозмовники обговорили підготовку до зустрічі в "нормандському форматі" в Парижі, яка відбудеться 2 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.