Делегації Ірану та ЄС провели тригодинні переговори по Сирії

Вівторок, 13 жовтня 2015, 16:51

Делегація Ірану на чолі з заступником міністра закордонних справ Хосейном Амірабдолахіном у Брюсселі провела переговори щодо ситуації в Сирії із верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федерікою Могеріні.

Про це повідомляє сайт ЄС.

"Тригодинні переговори були зосереджені на необхідності паралельно розвивати боротьбу проти ІДІЛ і політичний процес, який допоможе завершити конфлікт в Сирії, починаючи з деескалації поточної напруженості", - йдеться у повідомленні.

У заяві зазначається, що сторони прийшли до висновку, що тільки політичний шлях із залученням усіх сторін може забезпечити стабільне рішення конфлікту в Сирії і для цього потрібні спільні зусилля усіх регіональних та міжнародних учасників.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Росія та Іран кілька місяців готували військову операцію в Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?