У Празі активісти намагалися зірвати концерт ансамблю російської армії

відео
Понеділок, 19 жовтня 2015, 16:18

У Празі чеські та українські активісти влаштували протест біля концертного залу, де виступав ансамбль пісні і танцю російської армії імені Александрова.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Демонстранти тримали в руках прапори України, Євросоюзу та НАТО і називали концерт російських військових "музикою війни та окупації".

Під час самого концерту кілька демонстрантів розгорнули прапор України і ЄС, коли на сцену вийшла чеська співачка Гелена Вондрачкова. Однак активістів швидко вивели з залу.

Як повідомлялося, у Польщі група активістів виступила проти приїзду до країни хору російської армії імені Александрова, який виконав у 2014 році пісню "Ввічливі люди", присвячену російським воякам, які брали участь в анексії українського Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"