В Польщі протестують проти гастролів хору "армії Путіна"

Понеділок, 5 жовтня 2015, 13:35

В Польщі група активістів виступила проти приїзду до країни хору Російської Армії імені Александрова, який виконав у 2014 році пісню "Ввічливі люди", присвячену російським воякам,які брали участь в анексії українського Криму.

До групи у Facebook з назвою "За скасування концертів хору армії Путіна в Польщі" за день приєдналися більше 700 людей, пише Радио Польша.

"Лені Ріфеншталь вміла знімати фільми, проте робила їх для Геббельса. Хор Російської армії імені Александрова чисто співає, але робить це для Путіна. Ми вимагаємо скасування всіх концертів колективу, запланованих у 13 польських містах в період з 19 листопада по 2 грудня ", - написали ініціатори протесту.

Акцію підтримала депутат польського Сейму Малгожата Госевська.

"Я дуже високо ціную демократію, мир і право народів самостійно обирати шлях свого розвитку. Я не можу погодитися з виступом хору, який прославляє країну і армію агресора ", - сказала вона. Ініціатори попереджають - у разі приїзду хору, їх протест перестане бути віртуальним: "Якщо концерти не скасують, ми прийдемо на них і будемо свистіти, стукати каструлями".

Академічний ансамбль пісні і танцю імені Александрова є найбільшим творчим колективом Російської Армії. У 2014 році він виконав пісню "Ввічливі люди", присвячену російським воїнам, які брали участь у анексії Криму, дав концерт у Севастополі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"