Екс-прем'єра Молдови залишили під арештом

П'ятниця, 23 жовтня 2015, 17:45

Екс-прем'єр Молдови, лідер Ліберал-демократичної партії Влад Філат, звинувачений у корупції, залишиться під арештом.

Про це заявив його адвокат Ігор Попа, повідомляє Point.md.

"Кишинівська апеляційна палата сьогодні відхилила скаргу захисту. На жаль, Влад Філат залишиться під вартою. Ми не згодні з цим рішенням і опротестуємо його в ЄСПЛ", - сказав юрист.

Адвокат Філата оскаржував рішення про попередній арешт на 30 днів, а також зажадав на час слідства залишити екс-прем'єра на свободі або помістити під домашній арешт.

Як повідомлялося, 15 жовтня Філата позбавили депутатського імунітету, після чого його на 72 години затримали співробітники Національного антикорупційного центру.

Прокуратура Молдови заявляє, що колишній прем’єр отримав хабарів загалом приблизно на $250 мільйонів від підприємця Ілана Шора, в обмін фактично передавши йому контроль над трьома банками країни.

Після цього із цих банків напередодні парламентських виборів у листопаді 2014 року зникла сума загалом на півтора мільярда доларів.

Суд Кишинева арештував Філата на 30 днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.