Юнкер переконує Британію залишитися в ЄС

Вівторок, 27 жовтня 2015, 09:55

ЄС є кращим з Британією в складі, так само як і Британія є кращою з ЄС.

Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у своїй статті для The Times.

За його словами, ведучи переговори щодо перегляду умов членства Великої Британії, ЄС дотримуватиметься прагматизму.

"Більше, ніж рік тому, коли я проводив кампанію, щоб стати президентом Єврокомісії, я пообіцяв домагатися чесної угоди для Британії. Тепер цей процес вже почався", - написав Юнкер.

Я зроблю це заради однієї єдиної причини: тому що я вважаю, що ЄС є кращим з Британією в своєму складі та, що Британії є кращою в рамках ЄС", - зауважив він.

"І я вважаю, що в ключових областях, ми можемо досягти набагато більшого, діючи спільно, ніж кожен поодинці", - наголосив Юнкер.

Нагадаємо, Палата громад підтримала план прем'єр-міністра країни Девіда Кемерона про проведення до кінця 2017 року референдуму про подальше членство країни в Євросоюзі.

Сам Кемерон неодноразово заявляв, що хотів би зберегти Великобританію в ЄС. При цьому він домагається перегляду ролі країни в європейському співтоваристві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.