Держдеп: Дії Росії в Сирії - стратегічна помилка

Вівторок, 6 жовтня 2015, 08:50

Дії Росії в Сирії, яка намагається втрутитися в громадянську війну між президентом Башаром аль-Асадом та опозицією, є стратегічною помилкою.

Про це заявив представник Державного департаменту США Марк Тонер під час брифінгу.

"Було б конструктивно, якщо б Росія хотіла притримуватися своїх слів, виправдати свої слова дією, яка, за переконаннями РФ, полягає у веденні боротьбі проти ІДІЛ", - зауважив він.

"Але ми не бачили досі. Чесно кажучи, те, що ми бачили до цих пір, це рішення Росії проводити військові дії в Сирії і втрутитися в громадянську війну, яка відбувається між Асадом і помірною сирійською опозицією", - відзначив Тонер.

"Відверто кажучи, ми вважаємо, що це є стратегічною помилкою", - наголосив представник Держдепу.

"Наша основна мета-підтримка тих груп на півночі Сирії – курди, араби, і інші – які ведуть успішні атаки проти ІДІЛ, вибиваючи їх з деяких ключових опорних пунктів і очищаючи цю територію від ІДІЛ", - підкреслив він.

"Якщо Росія хоче грати в цій сфері, то ми б знайшли роль для них, але ми не бачимо поки що цього",  -наголосив Тонер.

Нагадаємо, раніше міністр оборони США Ештон Картер заявив, що бойові дії Росії проти поміркованої сирійської  опозиції лише призводять до загострення громадянської війни в Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.