РФ не влаштовують пропозиції ЄС щодо ЗВТ з Україною

Вівторок, 6 жовтня 2015, 17:57

РФ не влаштовує підготовлений ЄС проект документу з врегулювання ризиків у зв'язку з асоціацією України з Євросоюзом.

Про це заявив міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв в Стамбулі за підсумками двосторонньої зустрічі з єврокомісаром з торгівлі Сесілією Мальмстрьом, повідомляє ТАСС.

"Ми минулого разу, коли зустрічалися в Брюсселі на міністерській зустрічі, домовилися, що колеги запропонують свою альтернативу тому проекту документа, який ми ще в червні підготували, який дозволяє, з нашої точки зору, врегулювати наші занепокоєння і ризики.

Вони прислали такий проект, який нас поки не задовольняє. Ми обговорили з пані Мальмстрьом, як нашим експертам максимально активно працювати ", - зазначив Улюкаєв.

При цьому чергові тристоронні консультації на експертному рівні щодо асоціації України в ЄС пройдуть 7 жовтня в Брюсселі.

Як повідомлялося, тристоронні консультації між Україною, Російською Федерацією та ЄС 7 вересня були надшвидкими, оскільки діалогу сторін по суті не відбулося. Російська сторона тоді також висунула нові претензії до положень Угоди про асоціацію, а саме до її економічної частини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.