ЄС може створити додаткові центри реєстрації біженців на Балканах

Вівторок, 10 листопада 2015, 10:51

Європейський Союз розглядає можливість створення у балканських країнах, які не входять до ЄС, центрів із розгляду клопотань про надання притулку мігрантів, що прямують на північ Європи із Греції.

Про це повідомляє Reuters.

Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн після засідання міністрів внутрішніх справ країн ЄС попросив їх розглянути способи реєстрації та розгляду великої кількості заявок тих, хто залишить Грецію без реєстрації, прямуючи до Німеччини.

Щоденно на грецькі острови прибувають в середньому близько п'яти тисяч осіб і створення нових центрів полегшить навантаження на Грецію.

Якщо мігранти продовжать йти на північ від Греції, це буде означати, принаймні часткову недієздатність плану ЄС щодо допомоги Афінам впоратися з біженцями, адже правила ЄС вимагають, щоб клопотання про надання притулку мають бути оброблені там, де мігранти вперше перетнуть кордон ЄС.

Ці центри, в яких, можливо, працюватиме персонал з країн Євросоюзу, проводитимуть реєстрацію та ідентифікацію, яку повинні були здійснити в Греції - включаючи зняття відбитків пальців - та первинний розгляд, щоб визначити, чи зможе людина претендувати на притулок або має бути депортована з Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.