Уряд Німеччини ще весною попереджали про наплив біженців - ЗМІ

Неділя, 8 листопада 2015, 12:52

Федеральний уряд Німеччини заздалегідь попереджали про різке збільшення кількості біженців, які мають прибути в країну.

Про це повідомляє Deutsсhe Welle.

За даними ЗМІ, ще у березні голова агентства з охорони зовнішніх кордонів ЄС Frontex Фабріс Леггері виступав з попередженнями, що від 500 тисяч до 1 мільйона мігрантів готові залишити Лівію.

Крім того, у червні цього року Леггері повідомив під час проведення закритого засідання Бундестагу заявив, що "кількість нелегальних перетинів турецького-грецького кордону зросла на 550% порівняно з минулим роком".

Представництво Німеччини в Косово вказувало ще у лютому цього року в одній з депеш для МЗС в Берліні про значну кількість громадян, які залишають країну з надією знайти краще життя в Німеччині.

"Щодня від 800 до 1 тисячі (плюс незареєстровані випадки) громадян Косово" прямували через Сербію та Угорщину до Німеччини. Це означало, що до кінця року їхня кількість становитиме "300 тисяч осіб, тобто одна третина від усієї кількості населення", - зазначалося в депеші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Зрада президента: як Молдова дійшла до арешту Додона та що це змінить у відносинах з РФ

Молдова вперше заарештовує експрезидента. Чи призведе такий крок до виявлення всієї мережі впливу РФ у сусідній країні?

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.