Кремль спростовує інформацію про дочку Путіна, Reuters виключає помилку в публікації

Середа, 11 листопада 2015, 08:51

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков спростував інформацію розслідування Reuters, в якому агентство називає керівника компанії "Іннопрактика" Катерину Тихонову дочкою президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляє ТАСС.

"Я можу спростувати інформацію, яка була викладена в Рейтер, тому що в Рейтер було зазначено, що Акімов сказав, що така-то громадянка є дочкою Путіна. Ось це я можу спростувати, грунтуючись на його ж спростуванні", - сказав Пєсков.

Агентство у своїй статті спирається на заяву голови Газпромбанку Андрія Акімова, який назвав Тихонову дочкою Путіна.

Водночас агентство Reuters заявило, що має запис розмови з Акімовим і виключає помилки у своїй публікації.

"Акімов розмовляв з агентством Reuters під запис. Ми вважаємо наш виклад того, що він сказав, повністю коректним", - заявила РБК представник Reuters.

Вона додала, що агентство продовжує наполягати на достовірності викладеної в публікації інформації.

Як повідомлялося, у розслідуванні Reuters йдеться про те, що молодша донька президента Росії Володимира Путіна Катерина Тихонова поступово стає найвпливовішою жінкою в наступному поколінні московської еліти.

Наразі вона зі своїм чоловіком вже має статки у понад $2 млрд та очолює кілька проектів, які фінансуються компаніями, що належать друзям Путіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?