Швеція вводить тимчасовий контроль на кордонах через біженців

Четвер, 12 листопада 2015, 09:58

Швеція тимчасово відновлює прикордонний контроль на тлі міграційної кризи.

Про це повідомляє Bloomberg.

Очікується, що уряд прем'єр-міністра Стефана Льовена в четвер опівдні встановить контроль на основних прикордонних переходах, в тому числі на мості Ересун, що відділяє країну від Данії.

Контроль буде впроваджено на 10 днів, що дозволяється правилами ЄС, однак може бути продовжено ще на 20 днів. Перевірки проводитимуться також на поромах до Швеції.

"Швеція – країна, що взяла найбільшу відповідальність. Якщо ми хочемо з цим впоратись, потрібна допомога інших країн", - сказав глава МВС Швеції Андерс Ігеман.

Рішення про відновлення контролю на кордонах було прийняте після закликів опозиції обмежити наплив мігрантів до країни. Цього року до Швеції прибуло вже 120 тис біженців, а до кінця року очікується прибуття 350 тис. осіб.

Раніше повідомлялося, що минулого тижня до Швеції прибуло рекордних 10 тис. біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"