Швеція хоче переселити частину мігрантів в інші країни ЄС

Четвер, 5 листопада 2015, 11:36

Швеція, яка є одним з основних напрямів міграції, має намір попросити ЄС розподілити мігрантів з її території до інших держав-членів.

Про це пише видання Euobserver.

Відповідне рішення буде прийняте урядом Швеції і формально направлене Єврокомісії до п’ятниці.

"Прийшов час іншим країнам взятии відповідальність і саме тому уряд вимагає розподілу біженців з Швеції",  - сказав прем'єр-міністр Швеції Стефан Льофтен.

Цього року в Швеції очікують прибуття від 160 тис. до 190 тис. біженців. За минулий рік до країни прибуло 81 тис. осіб. При цьому Швеція є лідером серед європейських країн у кількості мігрантів на душу населення.

Конкретних цифр в уряді Швеції не наводиться, однак видання повідомляє, що Швеція запропонути взятии на себе квоту 54 тис., які мали бути розподілені з Угорщини.

Угорщина ж раніше взагалі відмовилася братии участь у системі розподілу біженців. Наразі переселення людей відбувається в рамках плану ЄС щодо розподілу 160 тис. біженців. Вже почалося переселення людей з Італії та Греції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"