Прем'єр Латвії: закриття кордонів не зменшить тероризм

Понеділок, 16 листопада 2015, 19:59

Закриття кордонів в ЄС не призведе до скорочення тероризму.

Про це заявила прем'єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма, повідомляє видання Delfi.

"Я не підтримую закриття внутрішніх кордонів. Не думаю, що ми зменшимо тероризм, якщо ми закриємо кордони з Литвою та Естонією", — сказала вона.

За словами Страуюми, потрібно роз'яснювати суспільству різницю між біженцями та терористами, що це не одне і те ж. Вона не хотіла б загострення суперечностей між різними культурами і релігіями.

"Терористами виявилися і біженець, і люди, які вже в другому поколінні живуть у Франції. Тероризм зовсім не пов'язаний з певною групою людей", — підкреслила прем'єр.

Одним з найважливіших завдань ЄС Страуюма вважає розпочату ще за головування Латвії роботу над регістром особистих даних. Зараз ця робота припинена, оскільки актуалізувалася проблема прав людини. Однак, на думку латвійського прем'єра, люди мають право жити в безпеці.

Раніше повідомлялося, що Франція закликатиме до призупинки дії Шенгенської угоди на відкритих кордонах всередині ЄС, як це вже зробили окремі європейські країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.