Прем'єр Латвії: закриття кордонів не зменшить тероризм

Понеділок, 16 листопада 2015, 19:59

Закриття кордонів в ЄС не призведе до скорочення тероризму.

Про це заявила прем'єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма, повідомляє видання Delfi.

"Я не підтримую закриття внутрішніх кордонів. Не думаю, що ми зменшимо тероризм, якщо ми закриємо кордони з Литвою та Естонією", — сказала вона.

За словами Страуюми, потрібно роз'яснювати суспільству різницю між біженцями та терористами, що це не одне і те ж. Вона не хотіла б загострення суперечностей між різними культурами і релігіями.

"Терористами виявилися і біженець, і люди, які вже в другому поколінні живуть у Франції. Тероризм зовсім не пов'язаний з певною групою людей", — підкреслила прем'єр.

Одним з найважливіших завдань ЄС Страуюма вважає розпочату ще за головування Латвії роботу над регістром особистих даних. Зараз ця робота припинена, оскільки актуалізувалася проблема прав людини. Однак, на думку латвійського прем'єра, люди мають право жити в безпеці.

Раніше повідомлялося, що Франція закликатиме до призупинки дії Шенгенської угоди на відкритих кордонах всередині ЄС, як це вже зробили окремі європейські країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?