У Сербії затримали чоловіка з паспортом "паризького терориста"

Вівторок, 17 листопада 2015, 09:41

Сербська поліція заарештувала чоловіка, у якого при собі був паспорт з такими ж даними, як у тому, що знайшли біля тіла одного з терористів-смертників у Франції.

Про це повідомляє Guardian з посиланням на джерела в поліції.

Французька поліція раніше знайшла паспорт на ім'я 25-річного Ахмада Алмохаммада поруч з тілом одного з чоловіків, які організували вибухи біля стадіону "Стад де Франс" 13 листопада.

В паспорті людини, затриманої в Сербії, те ж ім'я і всі дані, але інша фотографія.

 

Сербські чиновники сказали, що вони вважають, що обидва паспорти є підробленими, але додали, що вони працюють з французькими слідчими, щоб встановити походження документів.

Раніше стало відомо, що 7 жовтня, чоловік, використовуючи цей паспорт, прибув на маленький грецький острів Лерос і зареєструвався в якості біженця, перш, ніж поїхати через Сербію і Хорватію до Франції.

Але в суботу, інша людина, використовуючи другий паспорт з тими ж реквізитами, була виявлена в центрі для біженців Прешово.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.