Київ просив ЄС про місію на Донбасі, але там і досі вірять в Мінськ

Четвер, 19 листопада 2015, 10:57

ЄС не направлятиме власну безпекову місію на схід України, оскільки вважає, що ОБСЄ краще підходить для моніторингу ситуації  Донбасі.

Про це заявив єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганес Ган в інтерв'ю Європейській правді.

"Давайте сконцентруємося на виконанні того, що вже погоджено. Є мінська угода, є моніторингова місія ОБСЄ",  -зауважив він.

"Ми підтримуємо саме їх – у ОБСЄ є досвід такої роботи, їх структура найбільше підходить для того, щоб опікуватися регіональною безпекою",  - наголосив єврокомісар.

"Не треба намагатися шукати альтернативні рішення, доки ви не вичерпали те, що вже маєте",  - підкреслив Ган.

Водночас, він підтвердив, що Київ справді надсилав запит щодо такої місії в ЄС.

"Так, але ж є спільне розуміння міжнародної спільноти, що ОБСЄ найкраще підходить для такої діяльності", - відзначив єврокомісар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.