В новому уряді Польщі рішення про прийом 7 тис. мігрантів назвали помилковим

Понеділок, 23 листопада 2015, 10:18

Рішення про прийом 7 тисяч біженців, яке ухвалив попередній уряд, нинішній міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак називає помилковим.

Про це пише Польське радіо.

Окрім того, в інтерв’ю радіостанції нинішній глава польського МВС заявив про необхідність  запровадження додаткового контролю на кордонах Польщі.

"Для уряду прем'єра Шидло найважливіше – це безпека поляків і ні на які компроміси ми не підемо", - заявив Блащак.

Також міністр відзначив, що Польща в будь-якому разі виконає рішення, ухвалене на зустрічі глав МВС країн ЄС, яка відбулася 20 листопада.

В першу чергу мова йде про посилення контролю на зовнішніх кордонах ЄС.

"Ми будемо прагнути до того, щоб повернути ті прикордонні пункти, які були ліквідовані попереднім урядом. Прикордонні служби будуть вирішувати, які особи являють собою загрозу, навіть у разі громадян ЄС", - наголосив міністр внутрішніх справ Польщі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що міністри юстиції та внутрішніх справ домовилися про запровадження додаткового контролю на зовнішніх кордонах ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.