Польща не погодиться на ухвалення нових квот щодо мігрантів - Шидло

Понеділок, 30 листопада 2015, 11:08

Після завершення саміту ЄС-Туреччина прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло розповіла, що Польща не готова погоджуватися на зміну квот мігрантів.

Про це повідомляє Польське радіо.

Польський прем’єр виступаючи на прес-конференції дала позитивну оцінку ухваленому на саміті плану з питання врегулювання міграційної кризи і підкреслила, що Польща активно брала участь в його розробці і підготовці.

"Ми ухвалили рішення про те, що міграційну кризу необхідно вирішувати, перш за все, за межами Європейського союзу. Одночасно посилити контроль на зовнішніх кордонах ЄС і, звичайно, надати гуманітарну допомогу. Ми погодилися, що на ці цілі будуть призначені фінансові кошти", - заявила Беата Шидло.

При цьому вона відзначила, що Варшава не погодиться на новий план розподілу мігрантів.

"У своєму виступі я також підкреслила, що ми не згодні на ухвалення нових квот. І така позиція звучала в більшості виступів", - зазначила глава польського уряду.

Раніше повідомлялося, що Європейський союз і Туреччина в неділю 29 листопада ухвалили план дій, метою якого є стримування хвилі мігрантів в ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Очищення" Австрії: як корупційний скандал змінив уряд та партію влади

Наймолодший канцлер в історії Австрії остаточно йде з політики. Слідом за ним посад позбулися й близькі до нього міністри.

Польща сперечається за родинні цінності: чому створення Інституту сім'ї розкололо суспільство

Польська влада хоче створити інститут, що опікуватиметься питаннями родини. Чому цей крок ще більше посилює розкол у суспільстві?

Небезпечний Китай: як Україні мінімізувати ризики у співпраці зі "стратегічним партнером"

Недружні дії та погрози Пекіна дозволяють поставити під сумнів стратегічність українсько-китайського партнерства. Що в такій ситуації робити Києву?