В МЗС сподіваються на позитивне голосування щодо "безвізових" законів

Середа, 4 листопада 2015, 15:52

В МЗС сподіваються, що Верховна Рада у четвер прийме законопроекти, необхідні для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Про це заявив, як повідомляє кореспондент "Європейської правди",  директор Департаменту Європейського Союзу МЗС України Всеволод Ченцов.під час засідання другого парламентського комітету асоціації в Києві.

"Ми розраховуємо на позитивні голосування. що дасть нам можливість завершити процес підготовки фінального звіту (щодо виконання Україною Плану дій з візової лібералізації - Ред.) разом з Європейською комісією", - відзначив він.

"Після цього ми будемо розраховувати на позитивне рішення Єврокомісії", - наголосив Ченцов.

"Міністр (Павло Клімкін - Ред.) хотів би бути присутнім на засіданні, проте наразі він працює в комітетах Верховної Ради над законопроектами", - зауважив Ченцов.

"Це підтверджує те значення, яке ми надаємо безвізовому діалогу з ЄС", - відзначив він.

Нагадаємо. раніше повідомлялося, що у четвер, 5 листопада, Верховна рада має розглянути пакет законопроектів, необхідних для виконання Україною зобов'язань у рамках Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Євросоюзом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?