За півдня Рада прийняла лише два закони з "безвізового пакету"

Четвер, 5 листопада 2015, 13:55

Верховна рада за половину дня четверга ухвалила лише два закони, необхідні для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Зокрема в першому читанні було ухвалено проект закону "Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України", за що проголосували 300 народних обранців.

Окрім того, 304 депутатів ВР проголосували в другому читанні проект закону "Про зовнішню трудову міграцію" ( перше читання закон пройшов в "безвізовий четверг" 8 жовтня).

Варто також зауважити, що народні обранці депутати проголосували за те, щоб прийняти за основу проект нового Трудового кодексу.

Проте в нинішньому вигляді цей проект не містить сексуальної орієнтації в переліку ознак, дискримінація за якими заборонена, що є одним з пунктів Плану дій з візової лібералізації, виконання якого необхідне для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Нагадаємо, що загалом депутатам необхідно ухвалити 13 законопроектів для виконання критеріїв ПДВЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.