За півдня Рада прийняла лише два закони з "безвізового пакету"

Четвер, 5 листопада 2015, 13:55

Верховна рада за половину дня четверга ухвалила лише два закони, необхідні для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Зокрема в першому читанні було ухвалено проект закону "Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України", за що проголосували 300 народних обранців.

Окрім того, 304 депутатів ВР проголосували в другому читанні проект закону "Про зовнішню трудову міграцію" ( перше читання закон пройшов в "безвізовий четверг" 8 жовтня).

Варто також зауважити, що народні обранці депутати проголосували за те, щоб прийняти за основу проект нового Трудового кодексу.

Проте в нинішньому вигляді цей проект не містить сексуальної орієнтації в переліку ознак, дискримінація за якими заборонена, що є одним з пунктів Плану дій з візової лібералізації, виконання якого необхідне для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Нагадаємо, що загалом депутатам необхідно ухвалити 13 законопроектів для виконання критеріїв ПДВЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?