У Німеччині можуть залишитися близько 40% з прибулих біженців

Четвер, 5 листопада 2015, 19:48

У Німеччині залишаться близько 40% з прибулих в країну біженців.

Про це заявив міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр, повідомляє Deutsche Welle.

При цьому він зазначив, що біженці не зможуть усунути брак кваліфікованої робочої сили в країні.

При пошуку роботи постане питання про недостатні знання німецької мови, і виникнуть проблеми з визнанням дипломів та сертифікатів про освіту та професійну кваліфікацію, зазначив де Мезьєр.

"Нам необхідний приплив мігрантів для підтримки економіки і соціальної системи", - заявив у свою чергу глава Федерального агентства з праці Франк-Юрген Вайзе.

За його словами, близько 70% біженців, які прибули в Німеччину, - це люди працездатного віку. У той же час Вайзе прогнозує, що тільки 10% з них зможуть знайти роботу через 5 років, а 50% - через 10 років.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Ангела Меркель вперше визнала, що цього року до країни може прибути мільйон біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?