"Північний потік-2" є загрозою для енергетичної безпеки ЄС та України – Порошенко

Середа, 16 грудня 2015, 21:05

На думку президента України Петра Порошенка, реалізація "Північного потоку-2" може становити загрозу європейській та енергентичній безпеці.

Про це він повідомив перед початком саміту лідерів ЄС, під час брифінгу з президентом Європейської Ради Дональдом Туском та президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером передає кореспондент "Європейської правди".

"Щодо проекту "Північний потік-2", ми чітко заявляємо, що стурбовані ним. Реалізація цього проекту може зруйнувати українську та європейську енергетичну безпеку", - зазначив Порошенко. 

Окрім того, глава української держави підкреслив, що Україна і надалі залишається надійним партнером ЄС у питанні транзиту газу.

Як повідомлялося, уряди десяти європейських країн звернулися до Єврокомісії з листом, в якому вказують, що будівництво "Північного потоку-2" не відповідає інтересам Євросоюзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?