ЄБРР виділить Львову 6 мільйонів євро

Середа, 23 грудня 2015, 20:48

Один з ключових кредиторів України Європейський банк реконструкції та розвитку в рамках проекту розвитку швидкісного трамвайного руху у Львові виділить місту 6 млн євро для будівництва мосту і нової транспортної розв'язки.

Про це йдеться у повідомленні ЄБРР, переданому УНІАН.

"Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку затвердила розширення підписаного у 2013 році проекту розвитку швидкісного трамвайного руху в місті Львові", - сказано в повідомленні.

Як наголошується, виділені ЄБРР додаткові кошти важливі для реконструкції каналізаційного колектора на проспекті Червоної калини й мосту на вулиці Хуторівка, які наразі створюють значні обмеження для реалізації проекту швидкісного трамвайного руху.

"Ці кошти також буде використано для будівництва нового з'їзду, який забезпечить можливість безпечного здійснення лівого повороту з вулиці Хуторівка на проспект Червоної калини в північному напрямку", - наголосили у банку.

Раніше ЄБРР схвалив виділення 14 млн євро на проекти енергоефективності в Чернівцях.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україну. Станом на 15 грудня 2015 року банк взяв зобов'язання щодо надання понад 11,7 млрд євро в рамках 354 проектів у країні.

Економічна правда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.