Хакери продовжують кібератаки на банки та міністерства Туреччини

П'ятниця, 25 грудня 2015, 15:53

Турецькі інтернет-сервера піддаються потужним кібер-атакам, через які уповільнилися банківські послуги і поширюються чутки, що це може бути політично мотивовані атаки з-за кордону.

Про це повідомляє AFP.

Неурядова організація Nic.tr, яка адмініструє веб-сайти, що використовують домен ".tr", заявила, що атака виявилася "організована джерелами" за межами Туреччини.

Домен використовується веб-сайтами турецьких міністерств, комерційних підприємств і банків.

Міністр транспорту і комунікацій Туреччини Біналі Йилдирим назвав це "серйозною" атакою і попросив Анкару посилити заходи безпеки, заявивши, що вони були "недостатніми".

Банківські джерела повідомили, що атака вже серйозно порушила транзакції. Фахівці так і не змогли визначити джерело атаки.

Деякі ЗМІ припускають, що атака могла йти із Росії, посилаючись на загострення двосторонніх відносин між країнами.

Напередодні група хакерів "Anonymous" опублікувала повідомлення, що вона буде продовжувати нападати на Туреччину через те, що та "підтримує "Ісламську державу", купуючи у них нафту".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.