Австрія видворила сотні мігрантів через брехню про національність

Вівторок, 29 грудня 2015, 18:50

Протягом останніх трьох днів повернула назад до Словенії сотні мігрантів через їхню брехню про власну національність.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на речника австрійської поліції.

Як відзначає агентство, під час вибіркових перевірок мігрантів, що прибувають до південної провінції Карінтія, поліція помітила зростання кількості незареєстрованих людей, чиї мовні навички не відповідають їх передбачуваній національності.

"Ми припускаємо, що деякі намагаються скористатися ситуацією, знаючи дуже добре, що у них мало шансів отримати притулок в Австрії та Німеччині", - сказав речник поліції, додавши, що сотні таких мігрантів був спрямовані назад до Словенії, починаючи з 26 грудня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Німеччині та Австрії працюють над розробкою нової загальноєвропейської системи надання притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?