На конференції з клімату у Парижі узгоджено попередній текст підсумкової декларації

Субота, 5 грудня 2015, 14:43

На міжнародній конференції ООН з питань клімату (COP21) представники 195 країни узгодили попередній текст універсальної Угоди щодо боротьби з наслідками глобального потепління.

Про це повідомляє Le Monde.

Як відомо, очікується, що ухвалення універсальної Угоди щодо глобального потепління має стати головним результатом роботи конференції.

"Цей текст відповідає побажанням практично всіх учасників переговорів", – повідомив представник Франції Лоуренс Тюбьяна.

Проте, відомо що основін політичні питання щодо угоди поки що залишаються невирішеними і їх потрібно буде узгодити до наступної пʼятниці.

Як пише Reuters, головна ідея угоди, яка наразі складається з 42-сторінкового ексту поялгає у тому, щоб зафіксувати основі цілі, виконання яких допоже уповільнити кліматичні зміни на планеті.

Окрім того, в Угоді планують передбачити збільшити фінансування країн, що розвиваються для того, щоб підтримати їх у боротьбі з негативними наслідками кліматичних змін.  

Нагадаємо, раніше президент Франції Франсуа Олланд заявив, що на порядок денний міжнародної конференції ООН з питань клімату (COP21) винесена подальша доля людства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".