Могеріні застерегла від використання нападів на жінок в Кельні з політичною метою

Понеділок, 11 січня 2016, 20:57

Високий представник ЄС з зовнішньої і безпекової політики Федеріка Могеріні заявила, що "насильство щодо європейських жінок, на жаль, було присутнє і до масової появи мігрантів".

Про це вона сказала на прес-конференції з главою МЗС Чехії Любомиром Заоралеком у Празі, повідомляє Радио Прага.

"Існують хороші і погані люди, незалежно від їх національності або походження", – заявила Могеріні. Також глава європейської дипломатії підкреслила, що політикам не слід використовувати для самореклами шокуючі випадки нападів на жінок, які відбувалися в Кельні в новорічну ніч.

"Я сподіваюся, що жоден політик не використовує цих нападів інструментальним чином і не змішує цих подій зі справами іншого роду", сказала вона.

Заоралек у свою чергу сказав: "Події в Кельні доводять, що певна кількість людей вже неможливо контролювати".

Глава МЗС Чехії підкреслив, що "нікого не звинувачує, і це була надзвичайна ситуація, яка повинна послужити всім нам уроком". 

Нагадаємо, що у ніч на 1 січня у центрі Кельна, біля головного вокзалу та поблизу Кельнського собору, групи чоловіків, чия зовнішність, як зазначає поліція, може вказувати на їхнє "арабське чи північноафриканське" походження, нападали на жінок та грабували їх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?