Кількість заяв про напади на жінок у Кельні перевищила 500

Понеділок, 11 січня 2016, 09:51

Кількість кримінальних справ, відкритих щодо нападів під час святкування Нового року в німецькому місті Кельні, зросла до 516, при цьому 40% справ стосуються сексуального насильства.

Про це повідомляє ВВС.

Напередодні поліція повідомляла про 379 таких заяв. За даними поліції, більшість підозрюваних є шукачами притулку та нелегальними мігрантами з Північної Африки.

Поліція відкрила провадження проти 20 підозрюваних, одного з них - 19-річного марокканця - затримали напередодні ввечері у місті Ґютерсло.

Низка злочинів у німецьких містах призвела до критики канцлера ФРН Ангели Меркель та відкритої міграційної політики уряду.

Раніше повідомлялося, що 18 з 31 підозрюваного, які пов'язані зі злочинами, вчиненими у Кельні на Новий рік, є шукачами притулку.

Нагадаємо, що у ніч на 1 січня у центрі Кельна, біля головного вокзалу та поблизу Кельнського собору, групи чоловіків, чия зовнішність, як зазначає поліція, може вказувати на їхнє "арабське чи північноафриканське" походження, нападали на жінок та грабували їх.

Інформація про напади на жінок, пограбування та безлади, подібні до тих, що сталися у ніч на 1 січня у Кельні, надходила також зі Швейцарії, Австрії та Фінляндії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: