Єврокомісія не прийматиме жодних рішень щодо Польщі - глава МЗС

Середа, 13 січня 2016, 08:53

Єврокомісія не прийматиме жодного формального рішення щодо Польщі за результатами закритого засідання, яке відбудеться у середу.

Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський, передає TVN24.

За його словами, у вівторок відбулася тривала телефонна розмова між прем'єр-міністром Польщі Беатою Шидло та президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.

"Він пояснив, що це є рутинною процедурою, обмін поглядами на тему деяких юридичних аспектів в Польщі",  - відзначив Ващиковський.

Як підкреслив глава МЗС Польщі, жодного рішення за результатами засідання не буде, а Єврокомісія чекатиме оцінки Венеціанської комісії законів про Конституційний суд і Національну раду з питань радіо й телебачення, яка повинна бути у березні.

"Президент Єврокомісії запевнив прем'єр-міністра, що жодної війни між Польщею та ЄС немає",  -зауважив Ващиковський.

Раніше повідомлялося, що після ухвалення у Польщі закону про ЗМІ, розкритикованого ЄС, у німецькому бунедстазі закликали Європейський Союз запровадити санкції проти Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?