США ввели нові санкції проти Ірану через випробування ракет

Понеділок, 18 січня 2016, 08:19

США запровадили нові санкції проти Ірану у відповідь на проведення випробувань балістичних ракет.

Про це йдеться на сайті Мінфіну США.

Санкції були введені проти 11 компаній та осіб, пов’язаних з ракетною програмою Ірану.

"Балістична ракетна програма Ірану становить значну загрозу для регіональної і глобальної безпеки, міжнародні санкції проти Ірану будуть вводитись і надалі", сказав заступник з питань тероризму і фінансової розвідки Мінфіну США Адам Шубін.

"Ми дали чітко зрозуміти, що США будуть чинити енергійний тиск через діяльність Ірану, що виходить за межу ядерної угоди, в тому числі і ту діяльність, яка пов'язана з підтримкою Іраном тероризму, регіональної дестабілізації, порушення прав людини і балістичної ракетної програми " – зазначив він.

Санкції були введені лише через день після того як світові лідери погодились на скасування жорстких санкцій проти Ірану в обмін на дотримання Тегераном своїх зобовʼязань щодо обмеження розробки ядерної зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.