В Норвегії мігранти голодують на знак протесту проти депортації в Росію

Фото
Вівторок, 19 січня 2016, 08:22

В Норвегії близько 70 біженців відмовилися сідати в автобус, який мав вивезти їх до Росії, частина людей оголосила голодування.

Про це повідомляє видання NRK.

Як зазначається, близько 70 людей були привезені з різних районів Норвегії у центр прийому в північній області Фіннмарк для подальшої депортації в РФ.

Як розповіли мігранти, їх розбудили рано вранці й наказали збирати речі. Після цього люди з відчаю оголосили голодування і пообіцяли не сідати в автобус, що має відвезти їх до кордону з РФ.

Люди тримають плакати "Ми сирійці, допоможіть нам!" 

"Тут багато втратили свої домівки і не мають грошей. У них нічого немає в Росії, вони тільки отримали візу, щоб приїхати в Європу. Тепер їх перевезуть через кордон, де їм, як ми знаємо, ніхто не допоможе", — сказав біженець Рамі Хаддад.

Як повідомлялося, Норвегія від середини зими припинить відправляти біженців, які прибули з РФ, назад на велосипедах та пересадить їх на автобуси.

Раніше повідомлялося, що протягом листопада-грудня Норвегія повернула до Росії близько 600 прохачів притулку, що в'їхали до країни з РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...