СОТ розгляне блокаду Росією українського транзиту наприкінці лютого

Вівторок, 19 січня 2016, 14:37

Питання блокування Росією транзиту українських товарів у треті країни буде розглянуто на найближчому засіданні генеральної ради Світової організації торгівлі, яке відбудеться в кінці лютого.

Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – торговий представник України Наталія Микольська, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Це дуже серйозне порушення норм СОТ, яке не може пояснюватися ніякими турботами про національну безпеку. Тому ми розраховуємо, що рішення СОТ з цього прецеденту буде швидким і жорстким", - сказала Микольська.

Незважаючи на те, що це рішення лише дасть підставу для торгового спору з РФ, у разі очікуваного жорсткого рішення можна буде сподіватися як посилення санкцій проти РФ, так і на збільшення підтримки для України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?