Пентагон: Туреччина може зробити більше для боротьбі проти ІДІЛ

П'ятниця, 22 січня 2016, 19:47

Туреччина могла б зробити більше в боротьбі проти бойовиків "Ісламської держави".

Про це заявив міністр оборони США Ештон Картер, пише Reuters.

"Туреччина - наш давній союзник по НАТО. Ми підтримуємо її у прагненні захистити свою територію," – розпові Картер на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

"Але реальність така, що в Туреччини є великий кордон з Іраком і Сирією, який наразі дуже прозорий для іноземних бойовиків. І я думаю, що Туреччина могла б зробити більше (для захисту власного кордону)", - додав Картер.

"Я думаю, що Туреччина може зробити більше для боротьби з ІДІЛ. Вона вже допомагає нам боротися з ІДІЛ, наприклад, розмістивши наші літаки на своїй території, я вдячний за це. Але я думаю, що вони можуть зробити більше", – підкреслив міністр оборони США.

Раінше повідомлялося, що США почнуть сухопутну військову операцію проти ІДІЛ в Іраку та Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.