Польща розмістить біженців у спеціальних центрах далеко від великих міст

Понеділок, 25 січня 2016, 15:51

Польське управління у справах іноземців повідомило про те, що перші біженці, які приїдуть до Польщі, будуть розподілені у спеціальних центрах в місцевостях Дембак, Лінін, Бяла-Подляска і Червони-Бур.

Про це повідомляє Радіо Польща.

"Прибулі будуть розміщені в центрах для біженців. Ми не орендуємо ці об'єкти, вони є власністю держави. Як правило, такі центри знаходяться далеко від населених пунктів. Це зроблено спеціально для того, щоб не дратувати громадян – зараз з'явилося дуже багато міфів про біженців", - повідомила прес-секретар польського Управління у справах іноземців.

Вона також спростувала чутки про те, що біженці будуть розміщена в центрі, розташованому у варшавському районі Таргувек.

На даний час в Греції група польських офіцерів бере участь у процесі перевірки особистостей 67 біженців, обраних для переселення до Польщі.

До кінця березня уряд складе декларацію, що передбачає прийом перших 100 біженців. Всього Польща зобов'язалася прийняти близько 7 тисяч біженців протягом найближчих двох років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".