У Польщі розпочали збір підписів за референдум проти мігрантів

П'ятниця, 22 січня 2016, 12:51

Польська партія Kukiz'15 розпочала збір підписів за референдум про те, чи повинна Польща приймати біженців з країн Близького Сходу та Північної Африки.

Про це повідомляє Польське радіо.

Лідер партії Павел Кукіз заявив напередодні, що шукачі притулку "чужі для поляків у культурному плані".

"Польща - наш дім, і ми самі повинні вирішувати, хто буде жити поруч з нами", – сказав Кукіз.

Зазначимо, що згідно з польським законодавством Сейм або президент може ухвалити рішення про проведення референдуму за громадянську ініціативу, якщо вона набере 500 тис. підписів.

Варто додати, що Kukiz'15 на даний момент третя за розміром фракція нижньої палати польського парламенту, яка налічує 42 депутати.

До фракції входять депутати різних політичних переконань, є в її лавах і члени націоналістичного угруповання "Національний рух".

Нагадаємо, попередній уряд, який сформувала нині опозиційна "Громадянська платформа", дав згоду на те, щоб прийняти у Польщі 7 тис. мігрантів протягом двох років за квотним принципом розподілу мігрантів в ЄС, який було встановлено восени минулого року.

Нинішній уряд "Права і Справедливості" вже заявляв, що Польща готова у 2016 році прийняти не більше 400 мігрантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".