Протести у Франції: фермери погрожують перекрити дороги

Середа, 27 січня 2016, 12:12

Французькі фермери погрожують влаштувати владі "чорну середу", перекривши дороги на заході країни.

Таким чином, фермери візьмуть приклад з таксистів, вчителів та держслужбовців, які влаштували напередодні "чорний вівторок", пише Le Parisien.

Протестні настрої у середовищі виробників агропродукції викликані низьким рівнем цін на сільськогосподарську продукцію, який нині встановився у Франції.

Напередодні, у вівторок, уряд оголосив про плани фінансової допомоги фермерам. Так, на підтримку виробників великої рогатої худоби, свинини та молочної продукції у цьому планується виділити 825 мільйонів євро, що на 125 млн більше, ніж було виділено минулого року.

Але профільні асоціації розкритикували такі плани, озвучені міністром сільського господарства Стефаном Ле Фолем, стверджуючи, що "це нічого не змінить" і тому фермери виходять на акції протесту у всіх регіонах країни. 

Як відомо, вчора, у "чорний вівторок" протестні акції проти останніх урядових економічних реформ в різних регіонах Франції провели таксисти, а також авіадиспетчери, вчителі та держслужбовці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.