Прокуратура Італії звинуватила Google в несплаті податків на 300 млн євро

Четвер, 28 січня 2016, 13:21

Прокуратура міста Мілан звинуватила американську компанію Google в несплаті податків на суму в 300 млн євро.

Про це повідомляє La Repubblica з посиланням на фінансову поліцію країни.

Як відзначає видання, компанія звинувачується в тому, що від 2008 до 2013 року приховала доходи розміром в 800 млн євро.

Протягом декількох місяців фінансова поліція Італії  та Google проводили переговори, в рамках яких правоохоронні органи запропонували компанії сплатити 150-200 млн євро, проте Google не погодився на такі умови.

"Google поважає податкове законодавство в усіх країнах, де веде свою діяльність. Ми продовжуємо працювати з відповідними органами", - йдеться в заяві компанії.

Нагадаємо, у квітні Єврокомісія висунула офіційні звинувачення проти американської корпорації Google у порушенні антимонопольних законів ЄС.

Як зазначається, компанія зловжила своїм домінуючим становищем на ринках для загального інтернет-пошуку послуг, системно надаючи перевагу та просуваючи власні товари.

Якщо Єврокомісія вирішить, що компанія Google порушила антимонопольні правила, компанію можуть оштрафувати на суму до 10% річного обороту, який у 2014 році склав $66 мільярдів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.